Livrare gratuită
pentru comenzi peste 399 Lei
| Garanție | 24 luni |
| Form Factor | Mini Tower |
| Format | Mini ITX |
| Ventilatoare incluse | Nu |
| Panou frontal | USB 3.0, Audio In & Out, USB 3.1 Gen 2 (Type-C) |
| Culoare | Alb |
| Lungime | 342 mm |
| Lăţime | 170 mm |
| Înălţime | 250 mm |
| Înălțimea maximă a coolerului cu aer | 67 mm |
| Lungimea maximă a plăcii video | 320 mm |
| În plus | ARGB controller, Fan Hub |
| Ventilatoare suportate în partea de jos | 1x 120mm |
| Ventilatoare suportate în partea de sus | 2x 120mm, 2x 140mm |
| Coolere cu lichid suportate în partea de jos | 1x 120mm |
| Coolere cu lichid suportate în partea de sus | 1x 240mm, 1x 120mm, 1x 280mm |
| Panou Mesh frontal | Nu |
Carcasa Lian Li Q58W4 PCIE 4.0 TG Black ITX Mini Tower
| PRODUCT NAME | LIAN LI Q58 | MODEL | Q58W4 |
| COLOR | White | RISER CABLE GENERATION | PCIe4.0 |
| DIMENSIONS | (D) 342mm x (W) 170mm x (H) 250mm | MATERIALS | Aluminum Exterior SPCC Steel Interior 3.0mm tinted tempered glass side panels |
| MOTHERBOARD SUPPORT | Mini-ITX | FAN SUPPORT | SFX PSU Mode: Top:2x 120mm or 2x 140mm Bottom:1x 120mm ATX PSU Mode: Top:1x 120mm or 1x 140mm Bottom:1x 120mm |
| RADIATOR SUPPORT | SFX PSU Mode: Top:1x 240mm or 280mm (Max length 315mm, or max 325mm if remove front SSD tray) Bottom:1x 120mm ATX PSU Mode: Top:1x 120mm Bottom:1x 120mm |
PSU SUPPORT | SFX/SFX-L/ATX (max length 160mm) |
| GPU LENGTH CLEARANCE | Max 320mm | CPU COOLER CLEARANCE | Max 67mm |
| DRIVE SUPPORT | SFX PSU Mode: 4x 2.5” SSD or 3x 2.5” SSD + 1x 3.5” HDD ATX PSU Mode: 2x 2.5” SSD |
EXPANSION SLOT | 3 |
| I/O PORTS | 1x USB 3.0, 1x USB 3.1 TYPE-C, 1x HD AUDIO | DUST FILTER | 2 x bottom magnetic |
| WARRANTY | 1 year |
Gplaybg.RO este un reprezentant oficial de vânzări și partner de service al mărcilor pe care le oferă pe site, ceea ce garantează servicii post-vânzare de calitate. Motto-ul Gplaybg.ro s-a format în procesul de lucru și este „Tu ştii de unde - Gplaybg.ro!”, pe care îl urmăm, atât în munca noastră de zi cu zi, cât și în strategia noastră pe termen lung pentru dezvoltarea gamingului.
Acest site web folosește cookie-uri pentru unele dintre funcționalitățile sale.