Hama "Teens Guard"
Casti Bluetooth HAMA Teens Guard, Pentru copii, Stereo, Microfon, Verde
Întrebare despre Hama "Teens Guard"
| Garanție | 24 luni |
| Tip | On-ear |
| Interfață | Bluetooth |
| Microfon | Da |
| Frecvență de răspuns | 20 Hz - 20 kHz |
| Sensibilitate | 85 dB |
| Rezistenţă | 32 Ω |
| Rezistent la apă | Nu |
| Izolare zgomot | Nu |
| Durată de viață a bateriei | 23 ore |
| Culoare | Verde |
| Tip | Stereo |
Related products
Urechile sensibile ale copiilor sunt protejate printr-o limitare a presiunii sonore la max. 85 dB
Doua variante individuale de microfon sunt ideale pentru copiii care sunt educati acasa: microfon integrat in casti si microfon atasabil
Bentita flexibila si robusta este conceputa pentru utilizare de catre copii si ramane stabila si in forma chiar si atunci cand este indoits sau rasucita
Aceste casti cresc de asemenea: bentita deosebit de placuta de purtat poate fi ajustata perfect la dimensiunea capului copilului
Pernitele moi se potrivesc confortabil, chiar si dupa perioade lungi de ascultare
Accepta asistentii vocali Siri si Google Assistant
Permite conectarea simultana a castilor la mai multe dispozitive Bluetooth
Timp de muzica: pana la 25 de ore
Timp de convorbire: pana la 23 de ore
Controlul volumului direct pe casti
Redare audio prin Bluetooth
Functii de control al muzicii (redare/pauza)
Functia smartphone-ului poate fi controlata prin intermediul unui buton multifunctional (de exemplu: acceptare / respingere / terminarea apelurilor / reapelarea ultimului numar)
Utilizarea usoara a castilor datorita informatiilor vocale, de ex. anunt cand nivelul bateriei este scazut
| Clasa Bluetooth | Class 2 |
| Versiune Bluetooth | 5.1 System |
| Frecventa | 2402-2480MHz |
| Interval de frecventa (casti) | 20 Hz - 20 kHz |
| Interval de frecventa (microfon) | 100 Hz - 10 kHz |
| Impedanta (casti) | 32 Ω |
| Impedanta (microfon) | 2 kΩ |
| Tehnologie | MultiPoint |
| Distanta de transmisie | 10 m |
| WBCV | ≥ 75mV |
| Sensibilitate (casti) | 85 dB +/- 3 dB |
| Sensibilitate (microfon) | -38 dB ± 3 dB |

