Livrare gratuită
pentru comenzi peste 399 Lei
| Garanție | 24 luni |
| Tip | In-ear |
| Interfață | Bluetooth, USB-C |
| Microfon | Da |
| Dimensiuni difuzoare | 10 mm |
| Frecvență de răspuns | 20 Hz - 20 kHz |
| Sensibilitate | 118 dB |
| Rezistenţă | 32 Ω |
| Rezistent la apă | Nu |
| Izolare zgomot | Nu |
| Durată de viață a bateriei | 8 ore |
| Culoare | Negru |
| Tip | Mono |
Casca Bluetooth HAMA MyVoice Station, Negru, este o alegere practica pentru apeluri clare si confortabile, oferind conectivitate stabila, autonomie buna si un design usor de purtat pe durata intregii zile.
Gplaybg.RO este un reprezentant oficial de vânzări și partner de service al mărcilor pe care le oferă pe site, ceea ce garantează servicii post-vânzare de calitate. Motto-ul Gplaybg.ro s-a format în procesul de lucru și este „Tu ştii de unde - Gplaybg.ro!”, pe care îl urmăm, atât în munca noastră de zi cu zi, cât și în strategia noastră pe termen lung pentru dezvoltarea gamingului.
Acest site web folosește cookie-uri pentru unele dintre funcționalitățile sale.