Livrare gratuită
pentru comenzi peste 399 Lei
| Garanție | 24 luni |
| Lăţime | 900 mm |
| Înălţime | 400 mm |
| Grosime | 3.5 mm |
| Suprafața | Textilă |
| Iluminare | Nu |
| Margini cusute | Dа |
| Culoare | Negru |
SteelSeries QcK Performance XL este un mousepad de dimensiuni foarte mari, ideal pentru setup-uri de gaming si lucru, oferind o suprafata uniforma pentru control precis, stabilitate excelenta si durabilitate pe termen lung.
Gplaybg.RO este un reprezentant oficial de vânzări și partner de service al mărcilor pe care le oferă pe site, ceea ce garantează servicii post-vânzare de calitate. Motto-ul Gplaybg.ro s-a format în procesul de lucru și este „Tu ştii de unde - Gplaybg.ro!”, pe care îl urmăm, atât în munca noastră de zi cu zi, cât și în strategia noastră pe termen lung pentru dezvoltarea gamingului.
Acest site web folosește cookie-uri pentru unele dintre funcționalitățile sale.