SteelSeries Arctis 1 Wireless
Casti Gaming SteelSeries Arctis 1 Wireless, Negru
Întrebare despre SteelSeries Arctis 1 Wireless
| Garanție | 24 luni |
| Tip | Over-ear |
| Interfață | Mufa jack 3,5 mm, Wireless, USB-C |
| Microfon | Da |
| Dimensiuni difuzoare | 40 mm |
| Frecvență de răspuns | 20 Hz - 20 kHz |
| Sensibilitate | 98 dB |
| Rezistenţă | 32 Ω |
| Rezistent la apă | Nu |
| Izolare zgomot | Nu |
| Tip | Stereo |
| Compatibilitate | Xbox, PC/Mac, PlayStation, Dispozitive mobile, Nintendo Switch |
| Lungime cablu | 1.2 m |
| Culoare | Negru |
Related products
SteelSeries Arctis 1 Wireless
Arctis 1 Wireless sunt casti wireless de inalta calitate pentru jocuri proiectate pentru PC, PS4, Switch si Android, datorita unui design inovativ USB-C dongle, ceea ce le face perfecte pentru jocuri acasa sau in miscare. Designul sau elegant si usor include aceleasi difuzoare de inalta calitate si tehnologie pentru microfoane, astfel incat puteti aduce performanta premiata a Arctis oriunde.
- Tehnologie wireless SteelSeries de 2,4 GHz pentru latenta ultra-scazuta a conexiunii fara fir la PC si PS4
- Microfon detasabil, cu reducere de zgomot si claritate naturala, certificat discord
- Aceiasi difuzoare de inalta performanta ca premiatul Arctisc 7 ofera sunetul Arctis familiar si dezvaluie fiecare detaliu
- Banda armata din otel pentru o potrivire perfecta si o durata de viata lunga
4-in-1 Wireless
From PC to PS4, Nintendo Switch to Android, the Arctis 1 Wireless is ready to play, everywhere.
Game at home
No pairing, no hassle. Gaming-grade 2.4 GHz wireless for lossless, ultra-low latency audio and chat on PC, Switch dock, and PS4.
Game on the go
Use the compact USB-C wireless dongle with your Nintendo Switch or Android phone for the same wireless audio and chat experience when you're on the move.
Glow Up
Best-in-class affordable products with SteelSeries’ cutting-edge innovation and premium performance.
Learn more
Signature Arctis sound
Detachable ClearCast mic
Steel-reinforced headband
Control at your fingertips
Wired when you need it

