Livrare gratuită
pentru comenzi peste 399 Lei
| Garanție | 24 luni |
| Form Factor | Mid Tower |
| Format | ATX, Micro ATX, Mini ITX, EATX |
| Ventilatoare incluse | 2 |
| Panou frontal | USB 3.0, Audio In & Out, USB 3.1 Gen 2 (Type-C) |
| Culoare | Negru |
| Lungime | 505 mm |
| Lăţime | 240 mm |
| Înălţime | 510 mm |
Carcasa Phanteks P500A TG Mid-tower, Negru
|
Dimensiune
|
240 mm x 510 mm x 505 mm
9.45 in x 20.1 in x 20.0 in |
||
|
Factor de forma
|
Midtower
|
||
|
Materiale
|
Sasiu de otel
|
||
|
Suport pentru placa de baza
|
ATX, Micro ATX, Mini ITX,
E-ATX *(pana la 280mm latime) |
||
|
Front I/O
|
USB-C GEN 2
2x USB 3.0 Microfon/Casti Reset Button Power Button |
||
Gplaybg.RO este un reprezentant oficial de vânzări și partner de service al mărcilor pe care le oferă pe site, ceea ce garantează servicii post-vânzare de calitate. Motto-ul Gplaybg.ro s-a format în procesul de lucru și este „Tu ştii de unde - Gplaybg.ro!”, pe care îl urmăm, atât în munca noastră de zi cu zi, cât și în strategia noastră pe termen lung pentru dezvoltarea gamingului.
Acest site web folosește cookie-uri pentru unele dintre funcționalitățile sale.