Livrare gratuită
pentru comenzi peste 399 Lei
| Garanție | 24 luni |
| Form Factor | Mid Tower |
| Format | ATX, Micro ATX, Mini ITX, EATX |
| Ventilatoare incluse | 2 |
| Panou frontal | USB 3.0, Audio In & Out |
| Culoare | Alb |
| Lungime | 455 mm |
| Lăţime | 200 mm |
| Înălţime | 465 mm |
Carcasa Phanteks Eclipse P360A TG White Mid-tower, Alb
Gplaybg.RO este un reprezentant oficial de vânzări și partner de service al mărcilor pe care le oferă pe site, ceea ce garantează servicii post-vânzare de calitate. Motto-ul Gplaybg.ro s-a format în procesul de lucru și este „Tu ştii de unde - Gplaybg.ro!”, pe care îl urmăm, atât în munca noastră de zi cu zi, cât și în strategia noastră pe termen lung pentru dezvoltarea gamingului.
Acest site web folosește cookie-uri pentru unele dintre funcționalitățile sale.