Logitech G635
Casti Gaming Logitech G635 7.1 Surround Sound LIGHTSYNC, Negru
Întrebare despre Logitech G635
| Garanție | 24 luni |
| Tip | Over-ear |
| Interfață | Mufa jack 3,5 mm, USB |
| Microfon | Da |
| Dimensiuni difuzoare | 50 mm |
| Frecvență de răspuns | 20 Hz - 20 kHz |
| Sensibilitate | 93 dB |
| Rezistenţă | 39 Ω |
| Rezistent la apă | Nu |
| Izolare zgomot | Nu |
| Tip | 7.1 Virtual surround |
| Compatibilitate | Xbox, PC/Mac, PlayStation, Dispozitive mobile, Nintendo Switch |
| Lungime cablu | 2 m |
| Culoare | Negru |
Related products
Casti Gaming Logitech G635 7.1 Surround Sound LIGHTSYNC
G635 sunt casti premium pentru jocuri, imbogatite cu cea mai avansata tehnologie audio Logitech. Auziti mai multe detalii cu difuzoarele Pro-G de dimensiuni mari de 50 mm, construite cu o plasa hibrida pentru a reduce distorsiunile. Iluminarea LIGHTSYNC RGB este complet personalizabila si reactioneaza la actiuni in jocurile suportate. Pentru imersie maxima, DTS Headphone: sunetul surround X 2.0 va permite sa auziti inamicii care se strecoara in spatele dvs., si bucurati-va de experienta cinematica completa a jocurilor preferate. Functiile suplimentare ale castilor include un microfon mare de 6 mm cu functie flip-to-mute, si G-butoane programabile pe casti.

