Kolink Nimbus
Carcasa Kolink Nimbus RGB Mid-Tower
Întrebare despre Kolink Nimbus
| Garanție | 24 luni |
| Form Factor | Mid Tower |
| Format | ATX, Micro ATX, Mini ITX |
| Ventilatoare incluse | 1x 120mm |
| Panou frontal | USB 3.0, USB 2.0, Audio In & Out |
| Culoare | Negru |
| Lungime | 370 mm |
| Lăţime | 210 mm |
| Înălţime | 440 mm |
| Înălțimea maximă a coolerului cu aer | 160 mm |
| Lungimea maximă a plăcii video | 325 mm |
| În plus | Butoane de control al iluminarii |
| Ventilatoare suportate în față | 3x 120mm |
| Ventilatoare suportate în spate | 1x 120mm |
| Ventilatoare suportate în partea de sus | 2x 120mm |
| Coolere cu lichid suportate în fată | 1x 240mm |
| Coolere cu lichid suportate în partea de sus | 1x 240mm |
| Panou Mesh frontal | Nu |
Related products
Carcasa Kolink Nimbus RGB Mid-Tower
- Carcasa de design in negru pentru placi de baza pana la ATX
- O intrare mare de aer in fata cu surround RGB-LED pentru un flux de aer mai bun
- Filtre de praf magnetice pe fata, acoperis si partea inferioara
- Panou lateral din sticla temperata de 4 mm grosime
- 1x Ventilator preinstalat de 120 mm, 6 in total posibil
Total possible fans:
3x 120 mm (Front)
2x 120 mm (roof)
1x 120 mm (rear)
Pre-installed:
1x 120 mm (rear, 3-Pin)
Radiator Mountings:
1x 240 mm (front)
1x 240 mm (roof)
| Motherboards Supported: | ATX, Micro-ATX, Mini-ITX | Case Dimensions (W x H x D): | 210 x 440 x 370 mm |
| Type: | Midi Tower Case | Colour: | Black |
| Case Material: | Steel, tempered glass, plastic | Total possible fans: |
3x 120 mm (Front) 2x 120 mm (roof) 1x 120 mm (rear) |
| Pre-installed: |
1x 120 mm (rear, 3-Pin) Radiator Mountings: 1x 240 mm (front) 1x 240 mm (roof) |
Filter: | Roof, underside |
| Drive Bays: |
2x 3,5/2,5“ (internal) 2x 2,5“ (internal, reverse of motherboard tray |
PSU: | 1x Standard ATX to 180 mm (optional |
| Expansion Slots: | 7 | I/O Panel: |
2x USB 2.0 (internal connection) 1x USB 3.0 (internal connection) 1x Audio In/Out 1x RGB-LED Control |
| Max GPU length: | 325 mm | Max CPU cooler height: | 160 mm |
| Max PSU length: | 160 mm |

