JBL TUNE 210
Casti in-ear JBL T210, Negru
Întrebare despre JBL TUNE 210
| Garanție | 24 luni |
| Tip | In-ear |
| Interfață | Mufa jack 3,5 mm |
| Microfon | Da |
| Dimensiuni difuzoare | 8.7 mm |
| Frecvență de răspuns | 20 Hz - 20 kHz |
| Sensibilitate | 96 dB |
| Rezistenţă | 16 Ω |
| Rezistent la apă | Nu |
| Izolare zgomot | Nu |
| Culoare | Negru |
| Tip | Stereo |
| Lungime cablu | 1.21 m |
Related products
JBL T210
Bas puternic si pur cu design modern si elegant
Va prezentam castile in-ear JBL T210. Sunt usoare, confortabile si compacte. Sub carcasa cu finisaj metalic, o pereche de difuzoare de 8.7 mm scot un bass serios, care reproduce puternicul JBL Pure Bass, sunetul experimentat in salile de concert, arene si studiouri de inregistrare din intreaga lume.
In plus, un singur buton va permite sa controlati redarea de muzica, precum si preluarea apelurilor, cu un microfon incorporat, ceea ce face ca JBL T210 sa fie partenerul dumneavoastra de zi cu zi, acasa sau pe drum.
Conform OUG nr 34/2014, societatea nu asigură dreptul de retragere în ceea ce privește contractele la distanță și contractele negociate în afara spațiilor comerciale pentru bunuri sigilate care nu pot fi returnate din motive de protecție a sănătății sau din motive de igienă și care au fost desigilate de consumator.

