JBL GO 3
Boxa portabila fara fir JBL GO 3 Negru
Întrebare despre JBL GO 3
| Garanție | 24 luni |
| Interfață | Bluetooth |
| Rezistent la apă | Da |
| Durată de viață a bateriei | 5 ore |
| Tip | Mono |
| Greutate | 209 g |
| Dimensiune difuzoare | 1.5" |
| Culoare | Negru |
| Putere | 4.2 W RMS |
Related products
Boxa portabila fara fir JBL GO 3 Negru
JBL Go 3 are un stil indraznet si un sunet JBL Pro bogat. Cu noul sau design atragator, tesaturi colorate si detalii expresive, acesta este un accesoriu indispensabil pentru urmatoarea dvs. iesire. Melodiile dvs. va vor ridica cu JBL Pro Sound, este IP67 impermeabil si rezistent la praf, astfel incat sa puteti asculta ploaia sau stralucirea si, cu bucla integrata, o puteti transporta oriunde. Go 3 vine in nuante complet noi si combinatii de culori inspirate de moda stradala actuala. JBL Go 3 arata la fel de viu pe cat pare.

