Hama "Spirit Athletics"
Întrebare despre Hama "Spirit Athletics"
| Garanție | 24 luni |
| Tip | In-ear |
| Interfață | Bluetooth |
| Microfon | Da |
| Frecvență de răspuns | 20 Hz - 20 kHz |
| Sensibilitate | 106 dB |
| Rezistenţă | 32 Ω |
| Rezistent la apă | Nu |
| Izolare zgomot | Nu |
| Durată de viață a bateriei | 5 ore |
| Culoare | Negru |
| Tip | Stereo |
Related products
Bluetooth cel mai bun: libertate maxima de miscare deoarece ambele casti nu sunt conectate prin cablu
Rezistent la stropire conform IPX4 pentru protectie impotriva umezelii si murdariei
Control tactil: Senzorul tactil permite o operare intuitiva
Accepta asistentii vocali Siri si Google Assistant: imperecherea Bluetooth si controlul tactil permit accesul direct - fara a fi nevoie sa tineti smartphone-ul
Datorita microfonului integrat, puteti comuta cu usurinta intre redarea muzicii si raspunsul la apel. Asa ca nu vei mai pierde niciun apel cand asculti muzica.
Potrivirea perfecta reduce zgomotul exterior nedorit, astfel incat sa va puteti bucura de muzica fara a fi deranjat
Casti din silicon in trei dimensiuni diferite (S, M, L) pentru o potrivire individuala, perfecta
Casti adevarate fara fir pentru placerea de a asculta fara fir si apeluri telefonice confortabile
Calitate remarcabila a sunetului
Casti in special usoare: 4g
Prindere sigura si confortabila in ureche datorita designului in-ear
Functii de control al muzicii (redare/pauza)
Functia smartphone-ului poate fi controlata prin control tactil (de exemplu, acceptarea / efectuarea / respingerea apelurilor / reapelarea ultimului numar)
Volumul poate fi controlat prin asistenti vocali
Cu cutie de incarcare: aceasta inseamna ca setul cu casca poate fi incarcat de pana la 3x in timpul deplasarii - datorita bateriei integrate fara sursa de alimentare externa
Timp de muzica / timp de convorbire: 4 ore cu casti complet incarcate, 16 ore cu statie de andocare mobila
Nivelul scazut al bateriei este indicat pe carcasa de incarcare
Clasa Bluetooth: clasa 2
Versiunea Bluetooth: 5
Banda de frecventa: 2402-2480MHz
Gama de frecventa (casti): 20 Hz - 20 kHz
Gama de frecvente (Microfon): 100 Hz - 5kHz
Impedanta (casti): 32 Ω
Impedanta (Microfon): 2,2 kΩ
Distanta de transmisie: 10 m
Max. Timp muzical: 4 h
Max. Standby: 150 h
Max. Timp de convorbire: 4 h
Pozitia microfonului: Microfon integrat
Model: stereo
Sensibilitate (casti): 92 dB +/- 3 dB
Sensibilitate (Microfon): -42 dB ± 3 dB
Caracteristica speciala: control vocal
Asistent vocal: Apple Siri/Asistent Google
Metoda de incarcare: Priza Micro USB
Timp de incarcare in ore: 3 h

