Livrare gratuită
pentru comenzi peste 399 Lei
| Garanție | 24 luni |
| Tip | On-ear |
| Interfață | USB |
| Microfon | Da |
| Dimensiuni difuzoare | 40 mm |
| Frecvență de răspuns | 20 Hz - 20 kHz |
| Sensibilitate | 115 dB |
| Rezistenţă | 32 Ω |
| Rezistent la apă | Nu |
| Izolare zgomot | Nu |
| Culoare | Negru |
| Tip | Stereo |
| Lungime cablu | 2 m |
Casti PC HAMA "HS-USB 250 V2", sunt ideale pentru lucru la birou, cursuri online si comunicare clara prin USB. Ofera sunet echilibrat, microfon flexibil si confort ridicat pentru utilizare indelungata.
Gplaybg.RO este un reprezentant oficial de vânzări și partner de service al mărcilor pe care le oferă pe site, ceea ce garantează servicii post-vânzare de calitate. Motto-ul Gplaybg.ro s-a format în procesul de lucru și este „Tu ştii de unde - Gplaybg.ro!”, pe care îl urmăm, atât în munca noastră de zi cu zi, cât și în strategia noastră pe termen lung pentru dezvoltarea gamingului.
Acest site web folosește cookie-uri pentru unele dintre funcționalitățile sale.