Hama MyVoice1300
Casca Mono-Bluetooth HAMA MyVoice1300, in-ear, multipoint, ear hook, Control vocal, Negru
Întrebare despre Hama MyVoice1300
| Garanție | 24 luni |
| Tip | In-ear |
| Interfață | Bluetooth |
| Microfon | Da |
| Frecvență de răspuns | 20 Hz - 20 kHz |
| Sensibilitate | 109 dB |
| Rezistenţă | 16 Ω |
| Rezistent la apă | Nu |
| Izolare zgomot | Nu |
| Durată de viață a bateriei | 4 ore |
| Culoare | Negru |
| Tip | Mono |
Related products
Casca Mono-Bluetooth
Pentru a raspunde la un apel, pur si simplu scoateti casca din statia de incarcare
Cu statia de incarcare USB dedicata, puteti incarca oricand castile, suport ideal pentru casti atunci cand nu sunt utilizate
Tehnologia CVC 6.0 imbunatateste calitatea vocii la microfon: zgomotele exterioare sunt suprimate in mod activ, astfel incat numai propria voce sa fie auzita de catre partenerul de conversatie
Mesaj de stare a castii (în engleza), de ex. Conexiune reusita, max. volum sau baterie slaba
Nivelul de încarcare poate fi verificat pe dispozitivele iOS si Android (daca este acceptat de dispozitiv)
Permite conectarea simultana a castilor cu doua smartphone-uri
Pavilioanele din silicon pentru urechi, in trei marimi diferite (S, M, L) asigura o plasare perfecta, individuala
Frecventa de intrare (casca): 20 Hz - 20 kHz
Frecventa de intrare (microfon): 100 Hz - 10 kHz
Impedanta (casca): 16 Ω
Impedanta (microfon): 2.2 kΩ
Timp incarcare: 2 ore
Conform OUG nr 34/2014, societatea nu asigură dreptul de retragere în ceea ce privește contractele la distanță și contractele negociate în afara spațiilor comerciale pentru bunuri sigilate care nu pot fi returnate din motive de protecție a sănătății sau din motive de igienă și care au fost desigilate de consumator.

