Hama Bluetooth "SoundBarrel" Loudspeaker
Boxa portabila "SoundBarrel" Loudspeaker, Waterproof, 60 W, Power Pack, negru
Întrebare despre Hama Bluetooth "SoundBarrel" Loudspeaker
| Garanție | 24 luni |
| Interfață | Mufa jack 3,5 mm, Bluetooth, USB |
| Rezistent la apă | Da |
| Durată de viață a bateriei | 12 ore |
| Tip | Stereo |
| Capacitate baterie | 7200 mAh |
| Greutate | 2550 g |
| Culoare | Negru |
| Putere | 60 W RMS |
Related products
Sunete bogate pentru petreceri acasa sau in gradina: doua difuzoare de 20 de wati si doua radiatoare pasive (cate 10 wati) pe parti pentru un sunet puternic
Bucurati-va de melodiile preferate mult timp: difuzorul poate fi utilizat prin Bluetooth timp de 12 ore
Pachet de alimentare integrat: smartphone-urile, tabletele etc. pot fi incarcate direct pe difuzor prin USB
Stereo True Wireless: conectati doua difuzoare prin Bluetooth si pozitionati-le oriunde in camera pentru un sunet stereo adevarat
3 moduri de operare (Intern, Extern si 3D), ofera un sunet perfect pentru fiecare situatie
Indicator de incarcare LED: incarcare rapida in 3,5 ore prin interfata USB-C
Hands-free incorporat
Posibilitatea de a utiliza un difuzor prin cablu pentru a economisi energie datorita intrarii AUX
Baterie: Lithium Ion Battery
Capacitate: 7200 mAh
Timp de incarcare: 3.5ч.
Alimentare: 53.28 Wh
Timp de lucru: pana la 12ч.
Conexiune: Bluetooth/3.5 mm Jack Socket/USB-C-Connector/USB-Typ-A-Coupling
Receptie: 10m
Bluetooth versiune: 5.0
Compatibilitate Bluetooth: A2DP, AVRCP V1.4, HFP V1.5
Protectie: IPX6 (stropi)
RMS: 60W

