Livrare gratuită
pentru comenzi peste 399 Lei
| Garanție | 24 luni |
| Senzor | Optic, MARKSMAN 26K |
| Conectivitate | USB, Wireless, Bluetooth |
| Greutate | 69 g |
| Lungime cablu | 1.8 m |
| Butoane programabile | Dа |
| Sensibilitate | 26000 DPI |
| Număr butoane | 6 |
| Iluminare | RGB |
| Culoare | Negru |
Corsair KATAR ELITE WIRELESS este un mouse wireless ultra‑usor, creat pentru viteza, precizie si libertate de miscare. Ofera senzor performant, autonomie excelenta si conectivitate rapida, fiind ideal pentru gaming competitiv.
Gplaybg.RO este un reprezentant oficial de vânzări și partner de service al mărcilor pe care le oferă pe site, ceea ce garantează servicii post-vânzare de calitate. Motto-ul Gplaybg.ro s-a format în procesul de lucru și este „Tu ştii de unde - Gplaybg.ro!”, pe care îl urmăm, atât în munca noastră de zi cu zi, cât și în strategia noastră pe termen lung pentru dezvoltarea gamingului.
Acest site web folosește cookie-uri pentru unele dintre funcționalitățile sale.