Livrare gratuită
pentru comenzi peste 399 Lei
| Garanție | 24 luni |
| Form Factor | Full Tower |
| Format | ATX, Micro ATX, Mini ITX, EATX |
| Ventilatoare incluse | 3x 120 mm, 2x 200mm |
| Panou frontal | Audio In & Out, USB 3.2 Gen1, USB 3.2 (Gen 2) Type-C |
| Culoare | Alb |
| Lungime | 666 mm |
| Lăţime | 291 mm |
| Înălţime | 626 mm |
| Înălțimea maximă a coolerului cu aer | 166 mm |
| Lungimea maximă a plăcii video | 490 mm |
| În plus | ARGB controller, Fan Hub |
| Ventilatoare suportate în față | 2x 200mm |
| Ventilatoare suportate în partea de jos | 3x 120mm, 3x 140mm |
| Ventilatoare suportate în spate | 2x 120mm |
| Ventilatoare suportate în partea de sus | 2x 200mm, 3x 140mm, 6x 120mm |
| Ventilatoare suportate pe lateral | 4x 120mm, 3x 140mm |
| Coolere cu lichid suportate în partea de jos | 1x 360mm, 1x 420mm |
| Coolere cu lichid suportate în spate | 1x 240mm |
| Coolere cu lichid suportate în partea de sus | 1x 420mm, 2x 360mm |
| Coolere cu lichid suportate pe lateral | 1x 360mm, 1x 420mm, 1x 480mm |
| Panou Mesh frontal | Da |
Unparalleled Hardware & Cooling Capabilities
Mammoth Water Cooling Support
Exclusive Tool-Less Technology
ARGB Gen2 ready with MasterPlus+ integration
| Model Number | HAF 700 WHITE: H700-WGNN-S00 | Fan Support - Side | 4x 120mm / 3x 140mm |
| Exterior Color | White | Radiator Support - Top | Up to 2x 360mm / 1x 420mm |
| Materials - Exterior | Steel, Plastic | Radiator Support - Rear | Up to 240mm |
| Materials - Left Side Panel | Tempered Glass, Steel, Plastic | Radiator Support - Bottom | Up to 420/360mm |
| Dimensions (L x W x H) | 556 x 279 x 540 mm (Body Size), 666 x 291 x 626 mm (incl. Protrusions) | Radiator Support - Side | Up to 480/420/360mm |
| Motherboard Support | Mini ITX, Micro ATX, ATX, E-ATX, SSI CEB, SSI EEB | Clearance - CPU Cooler | 166mm / 6.53" |
| Expansion Slots | 8 | Clearance - PSU | 200mm / 7.87" |
| 2.5" / 3.5" Drive Bays (Combo) | 9 (4*HDD bracket, 5*Screw+Rubber) | Clearance - GFX | 490mm / 19.29" |
| I/O Panel - USB Ports | 1x USB 3.2 Gen 2 Type C, 4x USB 3.2 Gen 1 (3.0) | Cable Routing - Behind Motherboard Tray | 90-101mm |
| I/O Panel - Audio In / Out | 1x 3.5mm 4 Poles Audio Jack, 1x 3.5mm Mic Jack | Included Accessories | 1x Rotatable Radiator Bracket, 1x LED Controller A1 (ARGB Gen2), 1x ARGB/PWM Hub |
| Pre-installed Fans - Front | 2x SickleFlow 200 ARGB PWM | Dust Filters | Bottom, Right side |
| Pre-installed Fans - Rear | 2x SickleFlow 120 ARGB PWM | Power Supply Support | Bottom Mount, ATX |
| Pre-installed Fans - Bottom | 1x SickleFlow 120 ARGB PWM | Warranty | 2 years |
| Fan Support - Top | 2x 200mm, 3x 140mm, 6x 120mm (Remove 480mm bracket) | Series | HAF Series |
| Fan Support - Front | 2x 200mm | Size | Full Tower |
| Fan Support - Rear | 2x 120mm | Note | * For regular 30mm thick radiators, for thicker please reference compatibility sheet. |
| Fan Support - Bottom | 3x 120/140mm |
Gplaybg.RO este un reprezentant oficial de vânzări și partner de service al mărcilor pe care le oferă pe site, ceea ce garantează servicii post-vânzare de calitate. Motto-ul Gplaybg.ro s-a format în procesul de lucru și este „Tu ştii de unde - Gplaybg.ro!”, pe care îl urmăm, atât în munca noastră de zi cu zi, cât și în strategia noastră pe termen lung pentru dezvoltarea gamingului.
Acest site web folosește cookie-uri pentru unele dintre funcționalitățile sale.