Bloody G501
Casti Gaming A4TECH Bloody G501, Microfon, Negru/Rosu
Întrebare despre Bloody G501
| Garanție | 24 luni |
| Tip | Over-ear |
| Interfață | USB |
| Microfon | Da |
| Dimensiuni difuzoare | 40 mm |
| Frecvență de răspuns | 20 Hz - 20 kHz |
| Sensibilitate | 100 dB |
| Rezistenţă | 16 Ω |
| Rezistent la apă | Nu |
| Izolare zgomot | Nu |
| Tip | 7.1 Virtual surround |
| Compatibilitate | Xbox, PC/Mac, PlayStation, Nintendo Switch |
| Lungime cablu | 2.2 m |
| Culoare | Negru, Roșu |
Related products
Casti Gaming A4TECH Bloody G501
Bloody G501 7.1 USB sunt fratul mai mare si, prin urmare, mai scump decat G500. Modelul vine cu un sistem surround 7.1 care va permite sa intelegeti de unde provine adversarul in timpul jocului. Elemente uchelare uimitoare confortabile va ofera confort in timpul sesiunilor lungi de jocuri. Bloody G501 USB 7.1 cu microfon ce cantareste doar 258 de grame.
- Conector: USB
- Design: Over the head
- Diametru difuzor: 40mm
- Raspuns de frecventa: 20Hz - 20kHz
- Lungime cablu: 2.2m
- Control volum: Da
- Impedanta: 32 Ω
- Pernite: Piele

