Kolink Inspire K7 АRGB
Caracasa Kolink Inspire К7 АRGB TG, Mid-tower
Întrebare despre Kolink Inspire K7 АRGB
| Garanție | 24 luni |
| Form Factor | Mid Tower |
| Format | ATX, Micro ATX, Mini ITX |
| Ventilatoare incluse | 1x 120mm |
| Panou frontal | USB 3.0, USB 2.0, Audio In & Out |
| Culoare | Negru |
| Lungime | 400 mm |
| Lăţime | 190 mm |
| Înălţime | 440 mm |
| Înălțimea maximă a coolerului cu aer | 160 mm |
| Lungimea maximă a plăcii video | 335 mm |
| În plus | Butoane de control al iluminarii |
| Ventilatoare suportate în față | 3x 120mm |
| Ventilatoare suportate în spate | 1x 120mm |
| Ventilatoare suportate în partea de sus | 2x 120mm |
| Coolere cu lichid suportate în fată | 1x 280mm |
| Panou Mesh frontal | Da |
Related products
Caracasa Kolink Inspire К7 АRGB TG, Mid-tower
- Panou frontal cu efect de fibra de carbon, cu banda ARGB unghiulara si ventilatie de plasa
- Ventilator spate pre-instalat de 120 mm cu iluminare RGB adresabila digital
- Optiunea de sincronizare cu software-ul placii de baza oferit standard
- Panou lateral din sticla temperata pentru o vedere interzisa a interiorului
- Proiectat pentru placi de baza ATX / Micro-ATX- / Mini-ITX
- Suport pentru radiatoare de pana la 280 mm in fata
- Panou I / O cu 1x USB 3.0 si 2x USB 2.0, HD Audio si buton RGB
- Carduri grafice suportate pana la 335 mm, racitoare CPU pana la 160 mm, alimentatoare pana la 180 mm
| Dimensions: | 190 x 440 x 400 mm (W x H x D) | Box Dimensions: |
242 x 481 x 437 mm (W x H x D) |
| Material: | Steel, tempered glass,mesh, plastic | Weight: |
approx. 5.0 kg |
| Colour: |
Black |
Form factor: | ATX, Micro-ATX, Mini-ITX |
| Total fans possible: |
3x 120 mm (Front) 2x 120 mm (Roof) 1x 120 mm (Rear) |
Pre-installed: |
1x 120 mm (Rear) ARGB |
| Radiator Mountings: | 1x 280 mm (Front) | Filter: |
Roof, bottom |
| Drive bays: |
2x 3.5/2.5" (internal) 3x 2.5" (internal) |
PSU: | 1x Standard ATX (optional) |
| Expansion slots: | 7 | I/O-Panel: |
2x USB 2.0 (internal connection) 1x USB 3.0 (internal connection) 1x Audio In/Out RGB/Reset Switch |
| Max GPU length: | 335 mm (310mm if using AIO) | Max CPU cooler height: | 160 mm |
| Max PSU length: | 180 mm |

